Jep dorëheqje Arjanit Hoxha

  Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Arjanit Hoxha caktoi një konferencë për media sot në orën 13:00.

  “Ashtu siç e kam premtuar se për shkak të cenimit të demokracisë, me metoda manipuluese unë japë dorëhejq nga pozita e ministrit”, tha Arjanit Hoxha para mediumeve.

  Lajmi Paraprak

  Borisov: BE-ja do ta poshtërojë Bullgarinë për t’i dhënë dritën jeshile RMV-së

  Lajmi i rradhës

  Bërnabiq: Që Kosova të bëhet anëtare e UNESCO’s, do të ishte katastrofale

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë