Mbyllet procesi i votimit, fillon numërimi i votave

  Ka përfunduar procesi i votimit në Komunën e Tetovës, Komunën e Mavrovë-Rostushës dhe Komunën Qendër.

  Votimi ka shkuar në atmosferë demokratike dhe nuk janë regjistruar parregullësi, raporton Nistori.

  Pas mbylljes së procesit të votimit, Komisionet Komunale Zgjedhore kanë filluar me numërimin e votave.

  Theksojmë që në Tetovë sot është votuar për përbërjen e re të Këshillit të Komunës së Tetovës, pasi ai i fundit nuk arriti ta miratojë llogarinë përfundimtare. Ndërsa në Mavrovë-Rostushë dhe Qendër Zhupë është votuar edhe për kryetar komune./Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Poezi nga Frederik Rreshpja

  Lajmi i rradhës

  Sulejmani: Nga informacionet në terren, fitojmë bindshëm

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë