Maqedonia pa roaming me Shqipërinë, Kosovën dhe Serbinë

  Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani nëpërmjet profilit të tij në Facebook, ka njoftuar qytetarët e Maqedonisë së Veriut se roamingu, nga 1 korriku nuk do të vlejë për Shqipërinë, Kosovën, Serbinë, Bosnjën dhe Hercegovinën dhe Malin e Zi, përcjell Nistori.

  “Nga 1 korriku pa roaming me Shqipërinë, Kosovën, Serbinë, Bosnjën dhe Hercegovinën dhe Malin e Zi!”, shkruan Osmani. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Urdhëri i Biden dhe vëmendja e SHBA-ve ndaj Shqipërisë | Artur Zheji: Gjithçka që lexohet politikisht është pasojë e veprimeve tona!

  Lajmi i rradhës

  Gazetarët në RMV përballen me kërcënime, me rroga të ulëta dhe janë të pambrojtur nga ligji

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë