“Më mirë për Tetovën”: Nuk do të bashkëpunojmë me partitë që e kanë degraduar Tetovën

  Nisma “Më mirë për Tetovën” nëpërmjet një njoftimi për opinionin publik deklaron se nuk do të bashkëpunojnë me partitë politike që e kanë degraduar Tetovën dhe se janë të hapur për bashkëpunim në Këshill vetëm për të mirën e Tetovës, përcjell Nistori.

  Përndryshe nisma “MMPT” garoi në zgjedhjet lokale vetëm me listën e këshilltarëve dhe arriti të fitojë 2850 vota, gjegjësisht të përvetësojë dy këshilltarë. Rrethi i dytë i zgjedhjeve do të mbahet më 31 tetor, ditën e diel. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Kasami ia numëron dështimet Teuta Arifit: Është turp të flasim për ujë të pijshëm dhe mbeturina

  Lajmi i rradhës

  Si të zëvendësoni mishin me ushqime organike

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë