Ministrja Shahpaska në takim me drejtorët e kopshteve të Shkupit

   Ministrja e Punës dhe e Politikë Sociale, Jagoda Shahpaska sot do të mbajë takim me drejtorët e kopshteve të Shkupit në të cilin do të bisedohet për funksionimin e kopshteve të fëmijëve nga shtatori kur pritet të rritet numri i fëmijëve të pranishëm.

  Siç kumtuan nga Ministria e Punës dhe Politikës Sociale, në takim temë e bisedimeve do të jenë edhe protokollet në kohë pandemie dhe procesi i imunizimit të të punësuarve në kopshtet e fëmijëve.

  Lajmi Paraprak

  Korridori 8, Qeveria nuk heq dorë nga Ligji për autostradat

  Lajmi i rradhës

  OPH kërkon nga Qeveria ta heqë vendimin për ndalimin e hyrjes për personat e pavaksinuar në një objektet hotelierike

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë