Mot i freskët dhe ulje temperaturash

  Gjatë ditës së sotme do të kemi mot më të freskët, pjesërisht me vranësira. Në mëngjes dhe rreth mesditës priten reshje të dobëta shiu dhe shtrëngata të rralla.

  Pasdite pritet të largohen vranësirat. Përgjatë Vardarit do të fryjë erë nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura do të varojë nga 9 deri në 33 gradë Celsius. UV indeksi do të jetë 7.

  Lajmi Paraprak

  Shëllira e duhur e djathit

  Lajmi i rradhës

  Stoev: Gjuha e urrejtjes duhet të zhduket në marrëdhëniet tona bilaterale me RMV

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë