Moti këto ditë në Maqedoninë e Veriut

  Temperaturat këto ditë pritet të rriten dhe për rrjedhojë do të jetë i ngrohtë. Të premten temperatura do të jetë deri në 34 gradë C, përcjell Nistori.

  Nga e enjtja temperaturat do të jenë dukshëm më të larta dhe do të ketë kushte për paqëndrueshmëri, pasdite. Indeksi UV do të jetë 7, domethënë 8. Në periudhën e fundit kemi pasur reshje të shiut. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Ramiz Merko ofendon gazetarët, thotë se platformat janë me leje dhe prishen me vetëdëshirë! (Video)

  Lajmi i rradhës

  Zaev: Jemi të përkushtuar të ndërtojmë Ballkan të ri me bashkëpunim rajonal të përforcuar

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë