Moti për ditët në vijim në Maqedoni

  Moti nesër do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe me reshe lokale të shiut. Do të fryjë një erë e lehtë nga veriperëndimi.

  Temperatura minimale do të lëvizin prej 6 deri në 12, ndërsa ato maksimale do të lëvizin prej 17 deri në 25 gradë.

  Mot i vranët dhe i freskët me reshje lokale të shiut do të ketë edhe ditën e martë

  Nga e mërkura, moti do të stabilizohet ku do të ketë edhe rritje të temperaturave.

  Lajmi Paraprak

  Një fotografi e “lumtur” e fëmijëve refugjatë kosovarë gjatë luftës së vitit 1999

  Lajmi i rradhës

  Procedura e prokurimit të aparateve të KSHZ-së për gishtërinjtë fillon nga e para

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë