Moti sot me diell dhe temperatura deri në 38 gradë Celsius

  Moti sot dot të jetë me diell dhe i nxehtë me temperatura deri në 38 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë në drejtim të veriut.

  Temperatura minimale do të bjerë deri në 11 gradë Celsius gjatë natës. Në Shkup do të jetë mot i ngjashëm me temperatura maksimale deri në 36 gradë Celsius, ndërsa minimalja gjatë natës do të bjerë deri në 17 gradë Celsius.

  Lajmi Paraprak

  Kur pushimi është luks

  Lajmi i rradhës

  Vetëm 167 persona të infektuar nga mbi 400 mijë të vaksinuar me dy doza, autoritet bëjnë thirrje për vaksinim

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë