Pronari i deponisë për grumbullimin e mbeturinave në Bërvenicë kërcënon gazetarët (Video)

  Pamje TV21

  Pronari i deponisë për grumbullimin e mbeturinave në Komunë të Bervernicës sot ka kërcënuar dhe ka sharë ekipet e mediave, duke mos i lënë që të xhirojnë pamje nga zjarri në këtë deponi, shkruan TV21. Në këtë vend ka gati 2 ditë që digjen mbeturinat, qytetarët ankohen për erën e keqe që kundërmon, ndërsa zjarrfikësit janë në terren dhe punojnë për shuarjen e zjarrit.

  Lajmi Paraprak

  Shteti shqiptar dhe trysnia e Athinës

  Lajmi i rradhës

  Spasovski: Qytetarët do të mund të votojnë edhe me dokumenta të vjetra

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë