Qeveria dorëzoi në Kuvend Propozim/Ligjin për shtetësi

  Gjatë ditës së sotme Qeveria dorëzoi Propozim/Ligjin për shtetësi në Kuvend.
  Ndërkohë që opozita shqiptare kërkon nga kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi që ta vendos në rend dite në seancën e parë plenare.

  Lajmi Paraprak

  Yuri Kim nga Qafë Thana: Mbështesim integrimin e Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut

  Lajmi i rradhës

  Ivanovska: Rreth 20 për qind të parashteresave, të cilat i merr KSHPK-ja, kanë të bëjnë me jurisprudencën

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë