Rexhepi rreth bashkimit me Lëvizjen Besa: Do të kishte më shumë prirje negative te opinioni

  “Nuk shoh mundësi bashkimi. Po të kishte pasur ndonjë sondazh jam shumë i bindur që do të ishte një përqindje shumë e madhe e cila do të ishin negativisht të prirur për të pasur një bashkim të tillë”, kështu është shprehur Skender Rexhepi nga Alternativa në një intervistë për TV21 në lidhje me pyetjen nëse AAA do të bashkohet me Lëvizjen Besa.

  Rexhepi ka folur edhe rreth koalicioneve të mundshme, ku ndër të tjera ka shtuar se koalicioni ASH-AAA në rrethin e parë do të garojë e vetme në zgjedhje, ndërsa në rrethin e dytë do të merret parasysh interesi i përbashkët të programit zgjedhor.

  Lajmi Paraprak

  Shkollat e Tetovës këtë vit presin 1.200 nxënës në klasë të parë

  Lajmi i rradhës

  Smoothie me hithër dhe spirulinë!

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë