RMV – konfiskohet drogë në vlerë prej gjysmë milioni euro

  Në një aksion të madh policor të MPB-së në territorin e Shtipit janë arrestuar disa shtetas maqedonas dhe të huaj dhe është konfiskuar drogë në vlerë prej gjysmë milioni euro.

  Nga MPB kanë konfirmuar se sonte është duke u zhvilluar ky aksion policor, ndërsa detajet do të jepen ditët në vijim.

  Lajmi Paraprak

  Policia edhe në protestë edhe në punë | Grevë e përgjithshme nëse nuk ka rritje graduale të rrogave

  Lajmi i rradhës

  Sa të shëndetshëm janë lëngjet detoks?

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë