Taravari: Ali Ahmeti manipulohet nga Artan Grubi

  Foto: Emir H.

  Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarë në “Click21” tha se lideri i BDI-së Ali Ahmeti manipulohet nga Artan Grubi.

  Këtë vitin e fundit Ahmetin e shoh si një kukull që manipulohet prej dikujt tjeter, komplet PR…përshtypja ime është se Artan Grubi kontrrollon diku 40-50 portale dhe këtë e kemi bë publike. Artan Grubi e bën komplet Pr e partisë, Artan Grubi bën disa veprime që për mua personalisht janë të jologjikshme por ja që për të është çdo gjë e mundëshme dhe e bën, tha Taravari.

  Taravari Levicën e sheh si parti politike minore.

  “Levicën unë e shoh si parti politike minore, vetëm pse , se di pse BDI ka tendencën ta rrisë, ta zhvillojë. Ata janë fikuar Levica, Lecia ajo ska strukturë, Levica është parti e rastësisë, parti që çdoherë kanë pasur maqedonasit, parti radikale të cilët as vetë nuk dinë të sqarojnë pse egsistojnë por ja që ka”, tha Taravari.

  Lajmi Paraprak

  VMRO-DPMNE: Tradhtari Kovaçevski po e shtyn propozimin për bullgarizim kundër vullnetit të popullit

  Lajmi i rradhës

  “VMRO-DPMNE dhe Levica po punojnë kundër interesave të shtetit dhe popullit maqedonas”

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë