“Vota juaj vlen shumë, këshilli komunal në Zhelinë do të inicojë shumë projekte konkrete”

  Foto: Emir H

  LSDM – Komuna e Zhelinës në ditën përmbyllës të fushatës zgjedhore deklaron se vota vlen më shumë se gjithçka dhe u bëjnë thirrje qytetarëve që me 17 tetor në mënyrë sa më masovike të dalin në votime, përcjell Nistori.

  “Ju me datë 17 tetor votoni edhe për përfaqësuesit tuaj në këshillin komunal, në emrin e gjithë këshilltarëve ju kërkojmë votën tuaj shumë qartë dhe drejtë me projekte konkrete”, thonë nga LSDM – Zhelinë.

  Ata shtojnë se me angazhimin në këshillin e komunës do të bëjnë përpjekje maksimale për realizimin e projekteve si: bulevardi i fshatit Zhelinë, çerdhe në komunën e Zhelinës, ndihmë për bujqit dhe përkrahje për sektorin e biznesit. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Ahmeti: Atë që kërkonin shqiptarët “laps e fletore”, Universiteti i Tetovës po prek qiellin

  Lajmi i rradhës

  ASH-AAA nderon me një minutë heshtje 14 viktimat e 8 shtatorit, Sela: Ta luftojmë këtë politikë të keqe 20 vjeçare që e ka vrarë shpresën

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë