Ennur Totre largohet nga KF Shkëndija

  KF Shkëndija komunikon përfundimin e kontratës me futbollistin Ennur Totre.

  Kryesia dhe të gjithë në KF Shkëndija falënderojmë Totren për kontributin e dhënë në fanellën kuqezi, duke i uruar gjitha të mirat për të ardhmen.

  Rrugët ndahen edhe me Ensar Lumën, kontrata e të cilit ka skaduar me përfundimin e sezonit dhe KF Shkëndija i uron suksese në vazhdim të karrierës. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Kreshnik Radoniqi, kryetar i ri i KQZ-së

  Lajmi i rradhës

  Qeveria do të vendos për heqjen e orës policore dhe kufizimin e numrit të të ftuarve në festa

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë