MPB do të kujdeset për sigurinë në EURO 2020

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton se në bashkëpunim me UEFA dhe Policinë e Rumanisë, ka angazhuar pesë policë, të cilët do të kujdesen për sigurinë në EURO 2020, transmeton Alsat. Policët do të jenë prezent në Bukuresht që nga data 11.06.2021 deri 18.06.2021.

  Ndryshe, në Kampionatin Evropian të Futbollit për herë të parë merr pjesë edhe ekipi i Reprezentacionit të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

  Lajmi Paraprak

  Fermerët përdorin jashtëqitjen e lopës për të gjeneruar kriptomonedha!

  Lajmi i rradhës

  Demiri pjesë e Asamblesë së Përgjithshme të Shoqatës Botërore të Agjencive Publike të Punësimit (WAPES)

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë