Vdes ish-trajneri i KF Shkëndija

  Me dhimbje të thellë e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të ish-trajnerit të Shkëndijës, profesor Bexhet Shehu, kështu shkruan në letër ngushëllimin e KF Shkëndija.

  Profesor Shehu ishte trajneri i parë i Shkëndijës që vinte nga Republika e Shqipërisë, e që me punën dhe përkushtimin e tij në vitet 1993 dhe 1994 Shkëndija arriti të ngjitej më lartë në kategoritë e futbollit vendor. Profesor Shehu punoi me elan dhe përkushtim të lartë, dhe me punën e tij prej edukatori dhe profesionisti ka lënë gjurmë të thella në klubin tonë.

  Përmes këtij telegrami ngushëllimi, KF Shkëndija shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Shehu.

  I paharruar qoftë kujtimi i tij. U prehtë në paqe!

  Lajmi Paraprak

  Pogba pëlqen idenë për të luajtur te PSG

  Lajmi i rradhës

  “Nënës” poezi nga Agim Doçi

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë