Gërshet i përsosur veror për 30 sekonda

  Barten lart, ulët, “të rregullta” dhe “të shprishura”, thjesht të gjitha format e këtij modeli janë në modë

  Pos që duken bukur dhe elegante, gërsheti është edhe shumë praktik, aq më parë për ditët e nxehta verore, sepse me të njëherësh do të dukeni edhe elegante, edhe do të keni flokë të rregulluar, por edhe do të shmangni vapën.

  Ne po ju prezantojmë një gërshet, i cili ka pushtuar internetin, të ashtuquajturin “gërshet palloi” i cili duket shumë bukur.

  Ky gërshet bëhet shumë lehtë dhe shumë shpejt, andaj është opsion i shkëlqyeshëm për përgatitje të shpejtë në mëngjes, por edhe për takime ditore dhe të mbrëmjes.

  E gjitha që ju nevojitet janë një llastik për flokë dhe një shall sipas shijes suaj.

  Lajmi Paraprak

  Katër ngjyrat që Zara po rikthen në trend për pranverë

  Lajmi i rradhës

  Këto mbathje po rikthehen në modë dhe janë më në trend se kurrë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë