Katër ngjyrat që Zara po rikthen në trend për pranverë

  Pranvera është gjithmonë një kohë kur ne injektojmë ca ngjyra përsëri në veshje, pasi kam kaluar muaj të veshur me të zeza, kaltër e errët dhe kafe.

  Në këtë pikë, ato ngjyra po ndjehen pak të tepërta dhe ne jemi duke u tërhequr drejt hijeve më të gjalla.

  Një temë gjithëpërfshirëse për sezonin është dëshira për ta kthyer gëzimin përsëri në modë, e cila rezultoi në një det me ngjyra të ndritshme. Hija e spikatur për këtë pranverë është sigurisht rozë, pasi pothuajse çdo koleksion përfshinte këtë ngjyrë.

  Çuditërisht Zara mbajti shënim, dhe seksioni i ri në të është i mbushur me shumë thesare rozë të ndritshme nga bluzat e deri te xhinset. Sidoqoftë kjo nuk është ngjyra e vetme që marka po mbështet tani, pasi do të gjeni gjithashtu shumë ngjyra tjera të këndshme.

  Të gjitha nuancat e gjelbra

  Rozë e ndritshme

  Portokalli

  Bezhë

  Lajmi Paraprak

  Kohët e faljes dhe lidhja e tyre me vitalitetin e trupit

  Lajmi i rradhës

  Gërshet i përsosur veror për 30 sekonda

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë