Hapni vend për çantën më “in” të kësaj vere!

  Çantat e kësaj vere janë si “një fllad i freskët”, me format dhe ngjyrat e tyre të hareshme. Duken gati si “karamele” në sup, janë praktike dhe lehtësisht të kombinueshme në këtë sezon, që kërkon të risjellë gjallërinë pas periudhës së zymtë e të gjatë të izolimit prej pandemisë së koronavirusit. Hapni vend për cantat më të bukura të stinës së ngrohtë, sepse një e tillë duhet medoemos:

  Lajmi Paraprak

  Makaronsa me aromë trëndafili

  Lajmi i rradhës

  KLUBET FUTBOLLISTIKE ME MË SHUMË BUXHET NË RMV | KF Shkëndija ka në dispozicion 2.5 milionë euro

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë