Pija natyrale që largon toksinat nga trupi

  Pastrimi i mëlçisë dhe veshkave nuk është domosdoshmërish gjë e vështirë

  Zgjedhja e përbërësve të duhur luan rol të rëndësishëm në detoksikimin e trupit.

  Receta e mëposhtme do t’i ndihmoj trupit tuaj gjatë procesit të detoksit dhe në mënyrë të sigurt do t’i heq të gjitha toksinat që gjenden në trup.

  Përbërësit: Një mollë e qëruar dhe e prerë, një karotë, një limon i shtrydhur, selino.

  Këtë pije duhet ta konsumoni për shtatë ditë dhe pastaj do t’i vëreni rezultatet e mahnitshme.

  Mënyrën e përgatitjes e keni në këtë video:

  Lajmi Paraprak

  Kokrrat e dëllinjës, veti antiseptike natyrale dhe antireumatike

  Lajmi i rradhës

  Vdekje rekorde nga Covid-19 në Indi për 24 orë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë