500 mijë vaksina “Sinovak” sot në Shkup

  Sot në Shkup do të arrijnë 500.000 vaksina “Sinovak”.

  Pranim-dorëzimi i vaksinave do të bëhet në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit, mes sekretarit shtetëror të Ministrisë së Shëndetësisë, Ivanka Stojanoski dhe ambasadorit të Kinës, Xhang Xuo.

  Lajmi Paraprak

  Prodhimi i “mishit teknologjik” në Izrael

  Lajmi i rradhës

  Bllagoev: Në Europë po na qeshin për politikat ndaj Maqedonisë së Veriut

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë