Arrestohet personi që kërcënoi gazetarin dhe kameramanin me sëpatë

  Fotografia: Ilustruese

  SPB Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, sot rreth orës 17:30, në fshatin Toplicë të Gostivarit, e kanë arrestuar 59-vjeçarin B.E. nga fshati Gjurgjevishtë, pas raportimit se ka sulmuar gazetarin 23-vjeçar N.A. nga fshati Kalishte i Gostivarit, njofton Nistori.

  Sulmuesi ka poseduar në dorë sëpatë me të cilën e ka kërcënuar dhe më pas e ka ndjekur me veturë deri në fshatin Negotinë. Për rastin në fjalë do të vijojë parashtresa përkatëse. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  “Skandalet e Teuta Arifit pasqyrojnë mentalitetin korruptiv të BDI-së”

  Lajmi i rradhës

  A ndikon stili jetesës tek plakja e trurit

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë