Djali e merr nënën e vdekur nga kovid-spitali i Tetovës pa raportuar mjekët, policia heton rastin

  Policia e Tetovës njofton se mbrëmë në orët e vona nga spitali klinik në Tetovë, një person e ka marrë nënën e tij të vdekur nga Covid-19 dhe e ka futur në automjet, përcjell Nistori.

  “Një person ka ardhur, e ka marrë trupin dhe në veturën “Ford” e ka vendosur trupi e nënës së tij, e cila paraprakisht ka ndërruar jetë nga Kovid-19”, raportoi e punësuara në repartin infektiv në spitalin klinik në Tetovë.

  SPB në Tetovë ka marrë masa për qartësimin e rastit dhe dokumentimin e plotë të rastit. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Shqipëria katërfishon PBB, Maqedonia rritje për 1.6 herë

  Lajmi i rradhës

  Jep dorëheqje drejtori ekonomik në spitalin e Tetovës, Artan Etemi

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë