Izairi: Vetëm një Zot e di nëse vendimi është politik apo i korruptuar!

  Kandidati i BDI-së që garoi në komunën e Zhelinës, Fatmir Izairi pas vendimit të Gjykatës Administrative, se në Zhelinë nuk do të ketë rivotim, ka shkruar se vetëm një Zot e di nëse vendimi është politik apo vendim i korruptuar. Izairi i ka falenderuar të gjithë aktivistët dhe votuesit e BDI-së dhe ka uruar Lëvizjen Besa, shkruan Nistori.

  “Vendim politik ose koruptiv??!! në Gjyqin Administrativ një Zot e din.Sidoqoftë, Ju qoftë me hajr kryetari aktual banorëve të Komunes së Zhelinës! Urime edhe Levizjes Besa!I faleminderoj nga zemra të gjithë dashamirët, miqtë, mërgimtarët dhe të gjithë ata që në çfarëdo mënyre kanë kontribuar në fushatë”, shkruan Izairi. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Alternativa: Deputetët tanë janë unik dhe debati për shumicën vazhdon edhe ditët në vijim

  Lajmi i rradhës

  Përfundon takimi mes Zoran Zaevit dhe Ali Ahmetit, nuk deklarohen para medias

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë