Biden tallet me veten: Unë quhem Joe Biden, unë jam zëvendëspresident i Barack Obamës

  Presidenti amerikan, Joe Biden bëri sot shaka me veten gjatë një konference për shtyp ku morën pjesë Barack Obama dhe Kamala Harris.

  Ai kishte bërë së fundi një gafë duke e quajtur Michelle Obama si ish-zëvendëspresidente të Shteteve të Bashkuara.

  “Unë quhem Joe Biden, unë jam zëvendëspresidenti i Barack Obamës”, tha presidenti amerikan, duke i bërë të gjithë të qeshin, transmeton Telegrafi.

  Ai më pas tha se bashkëshorti i saj ishte Jol Biden dhe se ajo nuk ishte e pranishme sepse punonte dhe jepte mësim.

  Ndryshe, ish-presidenti amerikan Barack Obama ka vizituar tashmë zyrtarisht Shtëpinë e Bardhë për herë të parë që nga viti 2017.

  Lajmi Paraprak

  Një fije e hollë e ndan etikën nga media / A duhen dhënë pamjet e masakrave?

  Lajmi i rradhës

  Shtëpia ideale

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë