Ju mund të habiteni se çfarë ndodh me një vezë që qëndron jashtë lëvozhgës për rreth dhjetë ditë

  A keni menduar ndonjëherë se çfarë ndodh me një vezë që është lënë të qëndrojë për pak kohë?

  Ndoshta jo, por ekipi nga kanali YouTube ‘Another Perspective’ dha përgjigjen për këtë pyetje.

  Pamjet me kalimin e kohës nga kanali i tyre janë shikuar nga gati 50,000 njerëz deri më tani, dhe shumë janë habitur me atë që ka ndodhur.

  Lajmi Paraprak

  Rrufeja godet ndërtesën 26-katëshe në Spanjë – pastaj shpërtheu zjarri në çatinë e saj

  Lajmi i rradhës

  Japonia vendi i çudirave

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë