Ministria e Shëndetësisë: 29 raste të reja të virusit Covid-19 në 24 orët e fundit

  Ministria e Shëndetësisë njoftoi se 29 raste të reja të koronavirusit u zbuluan në 24 orët e fundit. është bërë e ditur se 20 nga këto raste ishin nga Shkupi, tre nga Kumanova, tre nga Velesi, dy nga Prilepi dhe një nga Dibra.

  Megjithatë, ndërsa rastet e përgjithshme të koronavirusit në vend u rritën në 177, dy persona kanë vdekur dhe një pacient është shëruar deri më tani.

  Ndërsa 108 nga rastet totale të koronavirusit janë si gjithmonë nga Shkupi./yenibalkan.com/

  Lajmi Paraprak

  Zaevi, Dimitrovi dhe Osmani nesër drejt Sofjes

  Lajmi i rradhës

  Taravari: Pushteti dëshiron të na nxjerrë keq në prag të zgjedhjeve lokale, nuk i dha asnjë cent Komunës së Gostivarit

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë