Muhamed Zeqiri mbetet në paraburgim

  Ish-sekretari i përgjithshëm i Qeverisë, Muhamed Zeqiri, mbetet në paraburgim.

  Kështu ka vendosur Gjykata e Apelit në Shkup pas seancës publike të së premtes, në të cilën Zeqiri ka pohuar se nuk ka pasur qëllim të largohet nga vendi.
  Zeqiri dyshohet se ka keqpërdorur pozitën dhe ka dëmtuar buxhetin për një milion euro. /Alsat/

  Lajmi Paraprak

  Deputetët unanimisht kanë mbështetur ndryshimet në Ligjin për bujqësi dhe zhvillim rural

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë