PDSH: Do të vazhdojmë të japim kontributin për mirëqenien e qytetarëve

  Partia Demokratike Shqiptare vazhdon të jetë pjesë e kësaj qeverie duke dhënë kontributin e vet modest për mirëqenien e qytetarëve, procesin e reformave dhe atë integrues – kështu ka njoftuar PDSH nëpërmjet një komunikate për media.

  “Antarësimi i vendit në NATO është suksesi kapital i kësaj qeverie. Përshpejtimi i procesit integrues është prioritet kryesorë dhe ne besojmë plotësisht se kjo është qeveria e cila do të arrije që të finalizojë procesin e marrjes së datës për fillimin e bisedimeve për antërsim të plotë. Partia Demokratike Shqiptare vazhdon të jetë pjesë e kësaj qeverie duke dhënë kontributin e vet modest për mirëqenien e qytetarëve, procesin e reformave dhe atë integrues”, thonë nga PDSH.

  Përndryshe, PDSH në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale do të garojë me kandidatin Azem Sadiku në komunën e Studeniçanit me kundërkandidatin e BDI-së, Ejup Abazi. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Momenti komik para ndeshjes së PSG-së ndaj RB Leipzig, gjyqtari ‘frikësoi’ Mbappen

  Lajmi i rradhës

  Arrestohet i riu nga Tetova, kërcënonte me foto intime 23-vjeçarin

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë