Protokollet për dasma do të shqyrtohen të martën

  Qeveria, ditën e martë do të vendos për lehtësimin e masave anti-covid dhe për protokollet për organizimin e dasmave, ka bërë të ditur ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi.

  “Dje, edhe një anëtar i Ministrisë së Ekonomisë ka marrë pjesë Komisionin për Sëmundje Ngjitëse ku tashmë janë propozuar disa protokolle të cilat sigurisht se do të shqyrtohen nga Shtabi i Krizës dhe në seancë qeveritare ditën e martë”, tha Bekteshi.

  Lajmi Paraprak

  Vaj ulliri me kripë dhe trajtimet e tjera për pastrimin dhe shkëlqimin e fytyrës

  Lajmi i rradhës

  Mourinho e do me ngulm, Xhaka merr një telefontë nga Roma

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë