Rrihen në një bastore të Çairit

  Një rrahje ka ndodhur në një bastore të Çairit, bëri të ditur Ministria e Punëve të Brendshme.

  “Më datë 16.07.2023 në ora 18.00 në SPB Shkup është denoncuar se në bastore sportive në rajonin e Çairit, pas një mosmarrëveshje paraprake, është prishur rendi dhe qetësia publike me rrahjen fizike mes J.Q.(60) dhe A.M.(38), të dy nga Shkupi”.

  “Pas dokumentimit të rastit do të vijojë kallëzim përkatës”, qëndron në njoftimin e MPB-së.

  Lajmi Paraprak

  Rritet numri i rasteve të alivanosjeve të qytetarëve si pasojë e të nxehtit

  Lajmi i rradhës

  Luhrmann: Tani është momenti për të marrë përgjegjësi politike për një të ardhme më të mirë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë