Të shtëna me armë në ditën e zgjedhjeve, banori i Gostivarit përfundon në stacionin e policisë

  Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme një 40-vjeçar nga Gostivari është thirrur në bisedë pasi dyshohet se i njëjti ka gjuajtur me armë zjarri ditën e zgjedhjeve, përcjell Nistori.

  “Mbrëmë (18-tetor) rreth orës 21:30 në Stacionin Policor të Gostivarit, është thirrur personi E.J. (44) nga Gradeci i Gostivarit, duke vepruar në bazë të raportimit se në mbrëmjen e 17/18 tetorit, rreth orës 21:00, gjatë festës me armë zjarri ka qëlluar përpara selisë së një partie politike në Negotinë të Pollogut. Inspektim ka kryer ekipi nga Departamenti i Punëve të Brendshme në Gostivar. Në vendin e raportuar janë gjetur dhe marrë për ekspertizë dy gëzhoja plumbi kurse prej personit E.Ј. është konfiskuar gjithashtu për ekspertizë dhe një pistoletë që e posedonte me licencë”, theksojnë nga SPB-Tetovë.

  Lajmi Paraprak

  RMV, për shkak të konsumimit të ushqimeve jocilësore është rritur dukshëm numri i fëmijëve obezë dhe me probleme të ndryshme hormonale

  Lajmi i rradhës

  Mickoski: Do të nisim bisedimet për shumicë të re parlamentare

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë