Kombinimi i çorapeve dhe sandaleve është trend i ri i sezonit të verës

  Kombinimi i çorapeve dhe sandaleve është përsëri në trend, duke gjykuar nga postimet në rrjetet sociale, por edhe koleksionet e reja të markave kryesore të modës.

  Edhe pse ky kombinim shpesh konsiderohej i papëlqyeshëm, shumë marka të modës vendosën ta demantojnë këtë qëndrim.

  Duke filluar me fushatat e Gucci, përmes Prada, Dior te Fendi – çorapet dhe sandalet janë një hit i sezonit të verës

  Pasi një numër i të famshmëve, si këngëtarja Rihanna, modelja Kendall Jenner dhe aktorja Sophie Turner, ndër të tjera, përqafuan këtë trend të modës, çorapet duket se po kthehen në derën e madhe.

  Sandalet me çorape nuk janë një fenomen i ri, megjithatë – këtë sezon, me ‘miratimin’ edhe në rrjetet sociale – morën shumë më shumë mbështetës sesa në vitet e mëparshme. 

  Lajmi Paraprak

  Institucionet pa rezultate në lidhje me skandalin për mazutin në Maqedoni

  Lajmi i rradhës

  Autoritetet pa informacione rreth analizës së karburantit të dëmshëm

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë