Si t’i kombinoni sandalet më të rehatshme të momentit!

  Janë shumë të rehatshme dhe praktike për veshje të përditshme, për shëtitje, plazh etj.

  Papuçet e sheshta, janë kaq të rehatshme sa mund të mos i hiqni fare gjatë gjithë verës.

  Nëse keni ndonjë dyshim a shkojnë me çdo lloj veshje apo si duhet t’i kombinoni, prisni!

  Nëse keni nevojë për më shumë frymëzim, hidhini një sy kombinimeve më poshtë.

  1. Pantallona + bluzë e bardhë + sandalet

  2. Pantallona të lirshme + bluzë

  3. Xhinse + bluzë me printe

  4. Për t’u dukur me elegancë: kostum + sandale

  5. Veshje e bardhë+ aksesorë me ngjyra

  Lajmi Paraprak

  Stoev: Gjuha e urrejtjes duhet të zhduket në marrëdhëniet tona bilaterale me RMV

  Lajmi i rradhës

  Nga dita e hënë nis vaksinimi i punonjësve në arsim

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë