Brohorima për konkurrentët e Për’Puthen | Qytetarët e Beratit rrethojnë furgonin (Video)

  “Për’Puthen on Tour” ditën e sotme është zhvendosur në qytetin e Beratit, ku sërish nuk ka munguar atmosfera e nxehtë e pritjes së konkurrentëve.

  Thirrje e brohorima nga qytetarët beratas për konkurrentët e programit më të dashur për shqiptarët.

  Të rinjtë kanë rrethuar furgonin duke përqafuar dhe bërë fotografi me të rinjtë.

  Lajmi Paraprak

  Akull mbi lëkurën e djegur? Keni vepruar gabimisht deri më tani!

  Lajmi i rradhës

  Katër teknika psikologjike për të ulur stresin në pak sekonda

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë