Në Greqi mund të udhëtohet edhe me test të shpejtë

  Mundësia për hyrje në Greqi edhe me test negativ antigjen (test të shpejtë) dhe rritja e moshës prej gjashtë deri në 12 vjeç me testin e detyrueshëm, janë dy ndryshimet e rregullave për hyrje në Greqi.

  Vendimi ka hyrë në fuqi prej sot në orën 6 në mëngjes, ndërsa mes tjerash vlejnë edhe për shtetas të Maqedonisë së Veriut, njoftoi korrespondentja e AIM nga Athina. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Dhimbjet e pashpjegueshme të muskujve

  Lajmi i rradhës

  Kufjet mund të dëmtojnë dëgjimin

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë