Valon Syla u kërkon falje tetovarëve për fjalët “ëmbëltorexhi” dhe “llaskuca” (Video)

  Valon Syla / Fotografia: TV21

  Opinionisti nga Kosova, Valon Syla ishte mysafir në “Pastel” të TV21. Ai foli për deklaratën e fundit të tij për rrugën Tetovë – Prizren, ku duke folur për tetovarët, përmendi fjalët “ëmbëltorexhi” dhe “llaskuca”, përcjell Nistori.

  Syla tha se nuk ka pasur për qëllim t’i ofendojë tetovarët, por qëllimi ka qenë të kritikojë veprimin e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti i cili erdhi në Tetovë dhe me pompozitet promovoi rrugën Tetovë – Prizren. Syla sërish iu kërkoi falje tetovarëve.

  “Kush është ndjerë i fyer, ju kërkoj falje të gjithë tetovarëve”, tha ai.

  Lajmi Paraprak

  Kërkim falja nuk të amniston o Valon Syla!

  Lajmi i rradhës

  Punë sezonale për të mbijetuar

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë