Tre vajza rrëmbyen një të mitur, e mbajtën të mbyllur në një banesë dhe e kërcënuan me thikë

  Vajza të moshës 17, 18 dhe 20 vjeç kanë rrëmbyer një vajzë të mitur, e kanë mbajtur në një banesë dhe e kanë sulmuar me sende të mprehta, njofton MPB.

  “Me datë 03.09.2022 rreth orës 18:00 në Strumicë, zyrtarë policorë nga MPB Strumicë kanë ndaluar një të mitur 17 vjeçare, S.R.(18) dhe S.P.(20) nga Strumica (të tria femra) pasi është raportuar se. Më datë 02.09.2022, rreth orës 20:00, në një banesë në Strumicë, në mënyrë të paligjshme kanë mbajtur dhe sulmuar fizikisht një të mitur nga Strumica, duke përdorur sende të mprehta”, thuhet në njoftimin e policisë.

  Lajmi Paraprak

  Bletarët në RMV paralajmërojnë rritjen e çmimit të mjaltës në minimum 15 euro për kilogram

  Lajmi i rradhës

  Macron – Scholz: Normalizimi i marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është thelbësor për Ballkanin Perëndimor

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë